KONST / Litografier / Färglitografi 12691225
nr 1269 1225
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "Jeromes". Signerad, numrerad 182/360. Motivet: 46x55 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:34:07
300 kr
400 kr